TOSYALI AHŞAP KAPI

KAPI GİBİ SAĞLAM

Tosyalı Ahşap Kapı

TOSYALI HAZIR DOĞRAMA KERESTE İMALAT MONTAJ İNŞAAT SANAYİİ TİCARET VE LİMİTED ŞİRKETİ

2000 yılından beri faaliyet göstermekte olup faaliyet konusunu hiç değiştirmemiş ; aksine sürekli yenilenerek daha güncel kalmaya çalışmış ve sürekli gelişmiştir. Bu gün kurumumuz bünyesinde onlarca işçi istihdam edilmektedir.Kurumumuzun ilk amacı siz değerli müşterilerine en kaliteli ve en düşük maliyette ürünleri sunmaktır.Çalışan memnuniyeti ve işçi güvenliği amaçlarının hemen başında gelmektedir.

Tosyalı Ahşap ; adından da anlaşıldığı üzere aslında doğramalık orman ürünleri ile meşhur Tosya ilçemizin içinden gelen ve ülkemize o eşsiz orman ürünlerini motif gibi dokuyarak müşterilerine sunan Tosya yerlilerinden İzzet Gövercikli tarafından kurulmuş ve adını da burdan almıştır.Bu gün fabrikamızda günde yüzlerce kapı yapabilme imkanına sahibiz.

Tosyalı Ahşap Kapı

Sektörümüzde gerek müşteri ilişkilerinde, gerekse iş çevresinde nihai ahlak anlayışı ile seçkin bir portföy çizmek ve bu anlayışımızı iş ve özel hayatımızın her alanına taşımak.

Kalitemizden ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeden hayata devam etmek, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı bu tutarlı davranışlara teşvik edecek duruşu sergilemek vizyonumuzun en etkin göstergesidir.
Tosyalı Ahşap Kapı

Ürünlerimizin kalitesini artırmak, ekolojik çevreye duyarlı ürünler üretip, bu ürünleri üstün hizmet anlayışı ile topluma kazandırmak.

Uygun Fiyat, Sınırsız Müşteri Memnuniyeti, Kaliteli Hizmet Anlayışı, Zamanında Teslim ilkelerimizdir.